Наверх

На Україні з'явився прилад, який дозволяє знизити споживання палива на 20%
Останні новини
14.03.2011 13:51

В умовах затяжної економічної кризи, а також у зв'язку з безконтрольним зростанням, на всіх заправках, цін на всі пально-мастильні матеріали, а особливо на бензин, практично для всіх автомобілістів, дуже гостро стає проблема економії пального.

Прогноз зі зростання ціни на паливо, в останні дні зовсім не радує, за словами експертів, які працюють на ринку нафтопродуктів, незабаром, ціна за один літр найпопулярнішого бензину марки А-95, може досягти і переступити позначку в 11 гривень. У зв'язку з таким станом справ, питання економії палива стоїть як ніколи гостро серед автолюбителів.

"SuperFuelMAX" - новий пристрій, вірніше сказати навіть ціла система, яка дозволяє зменшити витрату палива і заощадити гроші, як повідомляють автоновини. При роботі цього приладу, витрата бензину зменшується на 20%, пристрій не вимагає додаткового електроживлення, а також збільшує термін роботи двигуна автомобіля і підвищує його потужність.

Завдяки цьому приладу, знижується викид шкідливих речовин і СО2 в атмосферу, робота двигуна стає більш рівною і плавною, що позитивно позначається на його експлуатації.

SuperFuelMAX може використовуватися на всіх видах транспорту: автобуси, вантажні та легкові автомобілі, катери, мотоцикли, моторні човни, квадроцикли, позашляховики. Також пристрій можна встановлювати на будівельну та сільськогосподарську техніку. Пристрій може встановити будь-який автомобіліст, причому самостійно. SuperFuelMAX простий в обслуговуванні, не схильний до впливів навколишнього середовища та шумовим вібраціям і перешкод, прилад можна використовувати багато разів.

Пристрій ставиться в паливну систему на шланг подачі пального, абсолютно не вимагає врізки або іншого втручання в систему автомобіля. При зміні транспорту, є можливість за кілька хвилин перенести прилад на інший автомобіль. Прилад настійно рекомендується використовувати на всіх двигунах внутрішнього згоряння.

Результати роботи приладу:

  • Знижується витрата палива на 10-20
  • Потужність двигуна збільшується на 5
  • Викид СН і СО знижується на 40-50
  • Очищаються циліндри від нальоту
  • Поліпшується еластичність роботи мотора
  • Прийнятна ціна приладу
  • Гарантія - 7 років
  • Підвищується безпека роботи двигуна.

Новини по темі:

BMW 1 M Coupe: прем'єра в Детройті 2011

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Нова версія баварської «копійки» незабаром надійде на ринок. Фотошпигуни вже встигли зробити кілька нових фотографій, поки ще...

Honda CR-Z визнаний кращим японським автомобілем 2010-2011 року

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Автомобілем року 2010-2011 у Японії став гібрид Honda CR-Z. У фіналі були також Peugeot RCZ і BMW 5. За тридцять років в історії японської...

 

Останні новини для сучасних автомобілістів

Світ автомобілебудування знаходиться в постійному русі. Різні марки щодня радують своїх шанувальників численними новинами про які-небудь зміни, випуски, уявлення нових моделей і т.д. Всі останні новини ми збираємо спеціально для вас у цьому розділі. Як тільки нова інформація просочується в сферу інтернету, ми відразу ж звертаємо на неї увагу і надаємо для своїх відвідувачів. Тому у нас ви завжди легко відшукаєте найактуальніші і корисні свіжі новини.

Напевно, кожному автомобілісту, що підтримує вітчизняного виробника, буду цікаві новини АвтоВАЗу. Цей завод багато років радує нас своїми надійними і недорогими автомобілями. До того ж останнім часом він піддався модернізації і став співпрацювати з зарубіжними виробниками, про що ви і можете дізнатися на нашому сайті. Можете не сумніватися в достовірності наших новин, так як ми беремо їх тільки з перевірених джерел.