Наверх

Українським водіям генеральна довіреність скоро буде не потрібна
Останні новини
29.04.2011 13:48
Українським водіям генеральна довіреність скоро буде не потрібна

Як заявив Могильов, генеральна довіреність незабаром буде не потрібна. Для того, щоб передати право на управління автомобілем тепер буде достатньо віддати техпаспорт на машину.

Міністр внутрішніх справ А. Могильов підтримує ініціативу скасування генеральної довіреності, яка дає можливість керувати автомобілем. Для цього знадобитися тільки техпаспорт. Таке нововведення, як зазначив міністр, істотно зменшити адміністрування транспорту.

Дана норму містить законопроект, який зараз перебуває у парламенті на розгляді.

За словами А. Могильова, з прийняттям цієї норми людині вже не знадобитися зайвий раз звертатися до нотаріуса і платити 100-200 грн. за оформлення генеральної довіреності.

Право на водіння автомобіля можна буде передати, просто віддавши техпаспорт на машину.

Трохи раніше в МВС розглядався, як варіант заміни генеральну довіреність, можливість звернення власника автомобіля в ДАІ з заявою, де будуть перераховані всі особи, які крім нього зможуть управляти транспортним засобом.


Новини по темі:

Для технічного огляду українським водіям медична довідка вже не знадобиться

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Починаючи з другої половини лютого цього року працівники ДАІ в Україні перестали для проходження техогляду вимагати у водіїв...

Бензинові та газові автозаправки скоро стануть збитковими

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Комісія ЄС склала план на найближчі 40 років. Згідно з цим планом незабаром кількість автомобілів, двигуни яких працює на дизельному...

 

Останні новини для сучасних автомобілістів

Світ автомобілебудування знаходиться в постійному русі. Різні марки щодня радують своїх шанувальників численними новинами про які-небудь зміни, випуски, уявлення нових моделей і т.д. Всі останні новини ми збираємо спеціально для вас у цьому розділі. Як тільки нова інформація просочується в сферу інтернету, ми відразу ж звертаємо на неї увагу і надаємо для своїх відвідувачів. Тому у нас ви завжди легко відшукаєте найактуальніші і корисні свіжі новини.

Напевно, кожному автомобілісту, що підтримує вітчизняного виробника, буду цікаві новини АвтоВАЗу. Цей завод багато років радує нас своїми надійними і недорогими автомобілями. До того ж останнім часом він піддався модернізації і став співпрацювати з зарубіжними виробниками, про що ви і можете дізнатися на нашому сайті. Можете не сумніватися в достовірності наших новин, так як ми беремо їх тільки з перевірених джерел.