Наверх

Хромований Chevrolet Camaro постав перед публікою
Останні новини
13.05.2011 11:00
Хромований Chevrolet Camaro постав перед публікою

Чеська тюнінгова компанія Tintek підготувала псевдо-хромований примірник Chevrolet Camaro, кожна деталь якого була обклеєна блискучою фольгою.

За словами самих тюнерів, покрити машину справжнім хромом коштує набагато дорожче, до того ж повне хромування кузова і всіх інших елементів займає надто багато часу. Саме тому до цих пір абсолютно дзеркальні чотириколісні "стиляги" залишаються відносною рідкістю навіть на автошоу. Але прогрес не стоїть на місці і постійно "підкидає" експериментаторам все нові матеріали.

Завдяки тривимірної блискучою хромованою фользі процес "гламуризації" автомобіля значно прискорюється: всього через дві години після початку роботи можна помилуватися воістину блискучим результатом. Будучи наліплені на заводське лако-фарбове покриття будь-якого автомобіля, хромована фольга не тільки привертає увагу до його власника, але здатна також захищати салон від перегріву. Навіть через кілька років, за даними фахівців Tintek, фольга "безпроблемно" видаляється з кузова, не залишаючи ніяких слідів.

Але найголовніше її перевага полягає в тому, що вона може бути нанесена навіть на легкосплавні диски. Як повідомляють auto-news, вартість псевдо-хромування авто поки що не розголошується. Хоча задоволення володіння стильною машиною відтінку ртуті для кінцевого споживача навряд чи може бути "бюджетним", оскільки виробництво саме такий фольги - теж не Дашів. Зате відрізнити обклеєні фольгою авто від справжнього, хромованого зможуть тільки "вузькі" спеціалісти, до того ж замовник зможе вибрати фольгу будь-якого кольору та відтінку: від золотого до лілового.

Вибір Camaro в якості моделі, на якій випробовується настільки екстравагантна ідея - недивний. Дорестайлінговий Camaro в 2010 році отримав приз за кращий дизайн на конкурсі World Car of the Year.


Новини по темі:

Chevrolet Cruze проти Renault Fluence

Avto-Novosti.com.ua    Тест драйви

На сьогоднішній день за 22-23 тис. доларів ви можете купити пристойно обладнаний седан нижнього середнього класу, який витрачає...

«Десятка» кращих Chevrolet

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

У цьому році Chevrolet виповнюється 100 років. Американська марка Chevrolet за цей час встигла випустити самі різні автомобілі, впровадити...

 

Останні новини для сучасних автомобілістів

Світ автомобілебудування знаходиться в постійному русі. Різні марки щодня радують своїх шанувальників численними новинами про які-небудь зміни, випуски, уявлення нових моделей і т.д. Всі останні новини ми збираємо спеціально для вас у цьому розділі. Як тільки нова інформація просочується в сферу інтернету, ми відразу ж звертаємо на неї увагу і надаємо для своїх відвідувачів. Тому у нас ви завжди легко відшукаєте найактуальніші і корисні свіжі новини.

Напевно, кожному автомобілісту, що підтримує вітчизняного виробника, буду цікаві новини АвтоВАЗу. Цей завод багато років радує нас своїми надійними і недорогими автомобілями. До того ж останнім часом він піддався модернізації і став співпрацювати з зарубіжними виробниками, про що ви і можете дізнатися на нашому сайті. Можете не сумніватися в достовірності наших новин, так як ми беремо їх тільки з перевірених джерел.