Наверх

Lada R90 - універсал на базі румунського Logan
Останні новини
06.06.2011 08:57
Lada R90 - універсал на базі румунського Logan

На конвеєр АвтоВАЗу встали перші дослідні зразки Lada R90, сконструйовані за образом і подобою універсалів Dacia Logan.

Як стало зрозуміло з виступу за власним телеканалу АвтоВАЗу начальника цеху збирання складально-кузовного виробництва Юрія Жабина, на складання першого примірника R90 піде близько тижня. Потім швидкість збірки зросте, і коли на конвеєрі виявиться п'ятий дослідний зразок нового універсала Lada R90, на його збірку піде не більше 3 днів.

Очікується, що ціна базової версії нового універсала Lada R90, серійний випуск на конвеєрі якого не очікується раніше 2 кварталу 2012 року, буде всього на 4 000 рублів перевищувати стартову ціну універсала Lada Priora (336 300 рублів). Верхня комплектація R90 буде коштувати не менше 420 000 рублів ($13 500), тоді як найдорожча Пріора на сьогоднішній день стоїть не більше 400 000 рублів ($12 900)

Відвідувачі ММАС-2010 ознайомилися з моделлю влітку минулого року. У 2011 році на виставці "Інтеравто", яка також традиційно проходить в російській столиці, АвтоВАЗ покаже місткий вантажний фургон під робочою назвою F90, створений на тій же платформі, що і R90.

На тому ж заході відбудеться прем'єра нової бюджетної моделі Lada Granta, яка опиниться на конвеєрі тольяттінського автомобільного заводу через декілька місяців.

Tags:

Новини по темі:

Honda Fit EV: серійний електро Jazz з'явиться на ринку протягом двох років

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Honda привезли в Лос-Анджелес концепт електричного автомобіля, заснованого на базі Fit. Серійне виробництво заплановано на 2012 рік....

Mercedes-Benz SLS AMG GT3: Звір на треку

Avto-Novosti.com.ua    Тест драйви

SLS AMG Racing GT3 вже у продажу з серпня, вартість складає приблизно 10 млн. дол США. Нова версій гоночного боліда Mercedes SLS AMG для класу GT3 була...

 

Останні новини для сучасних автомобілістів

Світ автомобілебудування знаходиться в постійному русі. Різні марки щодня радують своїх шанувальників численними новинами про які-небудь зміни, випуски, уявлення нових моделей і т.д. Всі останні новини ми збираємо спеціально для вас у цьому розділі. Як тільки нова інформація просочується в сферу інтернету, ми відразу ж звертаємо на неї увагу і надаємо для своїх відвідувачів. Тому у нас ви завжди легко відшукаєте найактуальніші і корисні свіжі новини.

Напевно, кожному автомобілісту, що підтримує вітчизняного виробника, буду цікаві новини АвтоВАЗу. Цей завод багато років радує нас своїми надійними і недорогими автомобілями. До того ж останнім часом він піддався модернізації і став співпрацювати з зарубіжними виробниками, про що ви і можете дізнатися на нашому сайті. Можете не сумніватися в достовірності наших новин, так як ми беремо їх тільки з перевірених джерел.