Наверх

Mercedes з АвтоВАЗом випустять новий автомобіль Лада-С
Останні новини
24.07.2011 15:35
Mercedes з АвтоВАЗом випустять новий автомобіль Лада-С

Mercedes-Benz, як і альянс Renault - Nissan, який вирішив випускати на російській території автомобілі, побудовані на платформі Лада, почав завойовувати російський ринок.

Німці зацікавилися вітчизняним концептом «Lada C». У планах Mercedes саме на платформі цього автомобіля почати випуск бюджетної серії авто, призначених для продажу виключно на російському ринку.

Таке рішення для німців, які на відміну від корейців і французів завжди робили ставку на дорогий імідж і потужність, є дуже дивним. Згідно з інформацією, опублікованою друкованими виданнями Німеччини, Mercedes-Benz бачить у співпраці з «АвтоВАЗом» великі перспективи.

На жаль, поки немає ніяких відомостей про технічні, динамічні характеристики нового Mercedes. За словами представників заводу «АвтоВАЗ» всі переговори велися в умовах підвищеної секретності, оскільки на цьому наполягало керівництво Mercedes-Benz. Якою буде нова модель? Залишається тільки здогадуватися.

Правда, представники «АвтоВАЗу» ще навесні повідомили, що дизайн салону нового автомобіля вже розроблений німецькими фахівцями. Вставки з вуглепластика, карбону, приладова панель, оформлення сидінь зі шкіри найвищої якості, а також ергономіка, приголомшливий комфорт для водія і пасажирів будуть повністю відповідати філософії та традиціям Mercedes.


Новини по темі:

Audi продала в Китаї мільйонний автомобіль

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Після 22 років роботи на китайському ринку Audi продало мільйонний автомобіль. Плани на майбутнє передбачають, що другий мільйонний...

Honda Accord Crosstour: п'ятиметровий кросовер з шістьма циліндрами

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Нова модель в меню американської Honda - Accord Crosstour. Стильний коктейль хетчбека, седана і позашляховика буде продаватися з одним...

 

Останні новини для сучасних автомобілістів

Світ автомобілебудування знаходиться в постійному русі. Різні марки щодня радують своїх шанувальників численними новинами про які-небудь зміни, випуски, уявлення нових моделей і т.д. Всі останні новини ми збираємо спеціально для вас у цьому розділі. Як тільки нова інформація просочується в сферу інтернету, ми відразу ж звертаємо на неї увагу і надаємо для своїх відвідувачів. Тому у нас ви завжди легко відшукаєте найактуальніші і корисні свіжі новини.

Напевно, кожному автомобілісту, що підтримує вітчизняного виробника, буду цікаві новини АвтоВАЗу. Цей завод багато років радує нас своїми надійними і недорогими автомобілями. До того ж останнім часом він піддався модернізації і став співпрацювати з зарубіжними виробниками, про що ви і можете дізнатися на нашому сайті. Можете не сумніватися в достовірності наших новин, так як ми беремо їх тільки з перевірених джерел.