Наверх

АвтоВАЗ випустить Lada Priora CNG Plus, що працює на стиснутому газі
Нові автомобілі
03.08.2011 13:40
АвтоВАЗ випустить Lada Priora CNG Plus, що працює на стиснутому газі

У 2012 році АвтоВАЗ представить на російському ринку модель Lada Priora CNG Plus, яка працюватиме на двох видах палива: стиснутому природному газі і бензині.

Як передає слова президента автозаводу Ігоря Комарова ресурс ВОЛГА НЬЮС, розробка двопаливної моделі фактично завершена. Зараз проводиться оцінка окупності проекту.

"Ми ведемо переговори з "Газпромом" з метою збільшення кількості заправних станцій для таких автомобілів. І якщо це трапиться - проект обіцяє стати дуже успішним", - уточнив Комаров.

На даний час конструкція автомобіля опрацьована, проведені необхідні випробування. Питання початку виробництва і ціни Lada Priora CNG Plus знаходиться на розгляді.

Tags:

Новини по темі:

Honda Fit EV: серійний електро Jazz з'явиться на ринку протягом двох років

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Honda привезли в Лос-Анджелес концепт електричного автомобіля, заснованого на базі Fit. Серійне виробництво заплановано на 2012 рік....

Mercedes-Benz SLS AMG GT3: Звір на треку

Avto-Novosti.com.ua    Тест драйви

SLS AMG Racing GT3 вже у продажу з серпня, вартість складає приблизно 10 млн. дол США. Нова версій гоночного боліда Mercedes SLS AMG для класу GT3 була...

 

Нові автомобілі зі всього світу

Щорічно провідні представники сучасної світової автопромисловості випускають нові серії автомобілів, різні модифікації і оновлення вже наявних моделей, концепт-кари і т.п. Зрозуміло, будь-якому автолюбителю буде цікава інформація, що описує ці новинки авто. Для всіх автомобілістів, які відвідують наш сайт, ми надаємо найбільш повні, достовірні й актуальні відомості про нові авто.

Жодне офіційне представлення новітньої моделі на якомусь знаменитому автосалоні не проходить повз наших очей. Наші співробітники постійно стежать за появою останніх досягнень світового автопрому і відразу ж надають найбільш докладну інформацію нашим користувачам. Тому, як тільки з'являються нові автомобілі, ви можете без зволікань заходити в цей розділ і дізнаватися про них. До того ж ми викладаємо нові автомобілі і ціни, які на них виставляють виробники.