Наверх

Спортивна Lada Granta Sport з'явиться через рік
Нові автомобілі
30.09.2011 08:28
Спортивна Lada Granta Sport

У наступному році на заводі компанії в Тольятті почнеться серійна збірка автомобіля Lada Granta Sport. Продажі машини стартують восени 2012 року.

Як повідомив Олександр Кобенко, директор з економіки та планування автоваза, на заводі вже почали працювати над спортивною версією Lada Granta. Перший автомобіль з'явився перед очима відвідувачів виставки "Інтеравто-2011".

За інформацією "Новости Тольятті", Волзький автозавод має намір випускати дві версії Lada Granta Sport. Перша модифікація практично не відрізнятиметься від гоночної версії. Автомобіль отримає турбінірованний двигун, а також спортивні підвіску і трансмісію. Олександр Кобенко зазначив, що зараз завод запускає тестову серію з 10 таких автомобілів. На них планується відпрацювати технологію виготовлення, а також оптимізувати параметри собівартості. Саме даний варіант машини надійде в продажу восени майбутнього року.

Друга версія Lada Granta Sport буде представляти собою "полегшений" варіант гоночний та відрізнятися від базової "Гранти" поліпшеним мотором, підвіскою, а також дещо зміненим екстер'єром. Розробка цієї версії авто на АВТОВАЗі запланована на початок наступного року.

Поки немає інформації про те, скільки коштуватиме Lada Granta Sport. При цьому Олександр Кобенко відзначає, що версія "лайт" буде ненабагато відрізнятися від вартості базової комплектації

Tags:

Новини по темі:

Honda Fit EV: серійний електро Jazz з'явиться на ринку протягом двох років

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Honda привезли в Лос-Анджелес концепт електричного автомобіля, заснованого на базі Fit. Серійне виробництво заплановано на 2012 рік....

Maserati Quattroporte Sport GT S: Комплектація MC Sport Line

Avto-Novosti.com.ua    Нові автомобілі

Автосалон у Сіднеї став місцем прем'єри Maserati Quattroporte Sport GT S, оснащеної новим пакет MC Sports Line. Як повідомляють офіційні джерела...

 

Нові автомобілі зі всього світу

Щорічно провідні представники сучасної світової автопромисловості випускають нові серії автомобілів, різні модифікації і оновлення вже наявних моделей, концепт-кари і т.п. Зрозуміло, будь-якому автолюбителю буде цікава інформація, що описує ці новинки авто. Для всіх автомобілістів, які відвідують наш сайт, ми надаємо найбільш повні, достовірні й актуальні відомості про нові авто.

Жодне офіційне представлення новітньої моделі на якомусь знаменитому автосалоні не проходить повз наших очей. Наші співробітники постійно стежать за появою останніх досягнень світового автопрому і відразу ж надають найбільш докладну інформацію нашим користувачам. Тому, як тільки з'являються нові автомобілі, ви можете без зволікань заходити в цей розділ і дізнаватися про них. До того ж ми викладаємо нові автомобілі і ціни, які на них виставляють виробники.