Наверх

Росіяни побачили перший сітікар російського виробництва
Останні новини
21.12.2010 18:04

Михайло Прохоров, який очолює групу "Онексім" у співдружності з компанією "Яровит" представили публіці концепт-дизайн майбутнього сітікара. Публіка побачила дві моделі автомобілів: невеликий хетчбек і кросовер купе спортивного типу.

Вперше в СНД планується кастомізація моделей, так покупці цих машин зможуть вибрати основний колір кузова. Колірна гамма моделей складається з двох відтінків, перший з яких вибирає сам клієнт, а другий - кремова емаль. Таке дизайнерське рішення прийнято на основі технічних інновацій автомобіля. Було оголошено, що це буде перший російський гібрид. Як відомо з офіційних джерел автоновин, дизайнери витратили пів року на підготовку дизайну моделей. Представники компанії "Онексім" заявили також, що суперечності між конструкторами та дизайнерами майже не було, тому що під час розробки моделей був використаний відомий «метод єдиної платформи». Кастомізація стилю нових моделей "Е-мобіль" не закінчується вибором кольору кузова, планується розширити також і вибір кольорів елементів салону.

Варто відзначити, що в нових моделях планується використовувати внутрішні вузли і деталі вітчизняного виробництва, що значно знизить вартість на обслуговування автомобілів.


Новини по темі:

Перший дизельний автомобіль

Avto-Novosti.com.ua    Авто статті

Все почалося, як і завжди, з компанії Mercedes Benz, що випустила на ринок в 1935 році перший серійний легковий автомобіль з дизельним...

Майбутнє Spyker Saab залежить від російського банкіра

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Глава російської "Конверс Груп" Володимир Антонов, на гроші якого голландська компанія Spyker придбала у General Motors шведський бренд...

 

Останні новини для сучасних автомобілістів

Світ автомобілебудування знаходиться в постійному русі. Різні марки щодня радують своїх шанувальників численними новинами про які-небудь зміни, випуски, уявлення нових моделей і т.д. Всі останні новини ми збираємо спеціально для вас у цьому розділі. Як тільки нова інформація просочується в сферу інтернету, ми відразу ж звертаємо на неї увагу і надаємо для своїх відвідувачів. Тому у нас ви завжди легко відшукаєте найактуальніші і корисні свіжі новини.

Напевно, кожному автомобілісту, що підтримує вітчизняного виробника, буду цікаві новини АвтоВАЗу. Цей завод багато років радує нас своїми надійними і недорогими автомобілями. До того ж останнім часом він піддався модернізації і став співпрацювати з зарубіжними виробниками, про що ви і можете дізнатися на нашому сайті. Можете не сумніватися в достовірності наших новин, так як ми беремо їх тільки з перевірених джерел.