Наверх

Lamborghini Urus: породистий бик підвищеної прохідності
Нові автомобілі
26.04.2012 08:18
Lamborghini Urus: породистий бик підвищеної прохідності

Назву свою автомобіль отримав від іспанської породи биків "урус", яка представляє собою проміжну ланку між биками для кориди і тяглових тварин. Новий концепт італійців можна любити, можна і ненавидіти, але те, що кроссовер Lamborghini Urus став зіркою міжнародного автосалону в Пекіні - це факт.

Італійський автовиробник офіційно наполягає на тому, що рішення про запуск Lamborghini Urus у виробництво ще не прийнято, але джерела в компанії стверджують, що головні боси в VW Group вже дали автомобілю зелене світло, і серійна модель буде готова до 2016 року.

Генеральний директор компанії Lamborghini Стефан Вінкельман, представляючи Urus на автосалоні, зазначив, що автомобіль може допомогти бренду подвоїти продажі і забезпечити значний приріст прибутку повторивши те, що зробив Cayenne для Porsche.

Серійна версія п'ятиметрового "Урус", швидше за все, збереже зовнішній вигляд концепту практично в незайманому вигляді, а от дизайн салону стане менш екзотичним і більш функціональним.

Що стосується ходової частини, архітектура платформи наступного покоління VW Group, яка використовується в Bentley EXP 9 F, Porsche Cayenne, VW Touareg і Audi Q7, стане базою і для Lamborghini Urus, а лінійка двигунів буде представлена турбованим V8 Audi і V10 Lamborghini. Є так само можливість появи гібридного варіанта Urus.Новини по темі:

Lamborghini готується випустити 4 тис. суперкарів Aventador

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Корпорація Lamborghini запланувала випуск чотирьох тисяч примірників, новітнього суперкара моделі Lamborghini Aventador LP700-4, таку інформацію...

Lamborghini Aventador і кінець світу

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

У мережах "світової павутини" заплутався відео-ролик, у якому одному з найшвидших суперкарів прийдешнього модельного року -...

 

Нові автомобілі зі всього світу

Щорічно провідні представники сучасної світової автопромисловості випускають нові серії автомобілів, різні модифікації і оновлення вже наявних моделей, концепт-кари і т.п. Зрозуміло, будь-якому автолюбителю буде цікава інформація, що описує ці новинки авто. Для всіх автомобілістів, які відвідують наш сайт, ми надаємо найбільш повні, достовірні й актуальні відомості про нові авто.

Жодне офіційне представлення новітньої моделі на якомусь знаменитому автосалоні не проходить повз наших очей. Наші співробітники постійно стежать за появою останніх досягнень світового автопрому і відразу ж надають найбільш докладну інформацію нашим користувачам. Тому, як тільки з'являються нові автомобілі, ви можете без зволікань заходити в цей розділ і дізнаватися про них. До того ж ми викладаємо нові автомобілі і ціни, які на них виставляють виробники.