Наверх

Дизайнери Marussia розробили трамвай
Останні новини
11.07.2014 20:35
Дизайнери Marussia розробили трамвай

Уральський завод транспортного машинобудування створив футуристичний трамвай R1, дизайн якого розроблений колишніми співробітниками компанії Marussia Motors, відомої своїми спорткарами (їх виробництво вже зупинено).

Оригінальний трамвай R1 (сокрашеніе від Russian One) складається з трьох секцій, кожна з яких забезпечена чотирма дверима. Трамвай обладнаний кондиціонером, аудіосистемою, супутниковою навігацією, Wi-Fi і навіть антибактеріальними поручнями. Всередині і зовні є камери для контролю навколишнього оточення.

Трамвай R1 викликав неоднозначну реакцію у російських фахівців. Одні захоплюються перший низькопідлоговий трамвай власного виробництва, інші, навпаки, відзначають безліч спірних моментів у сміливому проекті. Експерт Дмитро Назаров вже відзначив кілька помилок, допущених при створенні R1. Наприклад, через футуристичного дизайну трамвай занадто небезпечний при зіткненнях, салон не зручний для великої кількості пасажирів, а деякі його елементи неправильно спроектовані.

Представлена в Єкатеринбурзі модель є повністю робочим прототипом. У 2015 році має розпочатися масове виробництво. Згідно з планами, до 2017 року, до початку Чемпіонату світу з футболу, R1 мають з'явитися на вулицях багатьох міст.

Вартість трамвая дорівнює приблизно 1 мільйону євро.


Новини по темі:

Marussia Motors готова почати збирати свої авто

Avto-Novosti.com.ua    Нові автомобілі

Російська автомобільна компанія Marussia Motors організовує СП з фінською Valmet Automotive по збірці автомобілів. Перші машини зійдуть з конвеєра...

Marussia може влаштуватися в Чебоксарах

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Керівники ТОВ "Маруся Моторс" ведуть переговори з владою регіону про створення на його території складального виробництва по...

 

Останні новини для сучасних автомобілістів

Світ автомобілебудування знаходиться в постійному русі. Різні марки щодня радують своїх шанувальників численними новинами про які-небудь зміни, випуски, уявлення нових моделей і т.д. Всі останні новини ми збираємо спеціально для вас у цьому розділі. Як тільки нова інформація просочується в сферу інтернету, ми відразу ж звертаємо на неї увагу і надаємо для своїх відвідувачів. Тому у нас ви завжди легко відшукаєте найактуальніші і корисні свіжі новини.

Напевно, кожному автомобілісту, що підтримує вітчизняного виробника, буду цікаві новини АвтоВАЗу. Цей завод багато років радує нас своїми надійними і недорогими автомобілями. До того ж останнім часом він піддався модернізації і став співпрацювати з зарубіжними виробниками, про що ви і можете дізнатися на нашому сайті. Можете не сумніватися в достовірності наших новин, так як ми беремо їх тільки з перевірених джерел.