Наверх

Не хочеш платити мито за ввезення авто? Є рішення!
Останні новини
16.07.2014 18:34
Не хочеш платити мито за ввезення авто? Є рішення!

Для ухилення від сплати податків і митних зборів автомобілі ввозяться на територію України в розібраному вигляді. Про нову схему ввезення авто, повідомив заступник глави Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко.

«Я хочу повідомити, що з'явилася схема автомобільна, коли на територію України ввозиться автомобіль в розкомплектувати вигляді. Найближчим часом я проведу нараду з керівниками Одеської, Львівської митниць, і вони будуть доповідати мені, що відбувається. Так як в журналах вже реклама пішла: розбирання на частини і доставка - другий популярний спосіб економити на кузові при ввезенні тощо »- заявив Макаренко.

За даними Державної фіскальної служби, на територію України вже провезли 781 авто в розібраному вигляді.

«Це нова схема, і я звертаюся до керівників митниць: якщо ви її не припините, ви будете за це відповідати, включаючи всіх ваших інспекторів, які беруть у цьому участь», - зазначив Макаренко.


Новини по темі:

Музей Ferrari World Абу-Дабі є відкритим

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Музей Ferrari в Абу-Дабі нарешті відкриває свої двері для перших відвідувачів. Перший тематичний парк присвячений бренду Ferrari був ...

Страшна аварія в Бразилії за участю велосипедистів (відео)

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

У місті Порту-Алегрі, який розташований на півдні Бразилії і є одним з міст, з найвищим рівнем життя, відбулася дорожньо-транспортна...

 

Останні новини для сучасних автомобілістів

Світ автомобілебудування знаходиться в постійному русі. Різні марки щодня радують своїх шанувальників численними новинами про які-небудь зміни, випуски, уявлення нових моделей і т.д. Всі останні новини ми збираємо спеціально для вас у цьому розділі. Як тільки нова інформація просочується в сферу інтернету, ми відразу ж звертаємо на неї увагу і надаємо для своїх відвідувачів. Тому у нас ви завжди легко відшукаєте найактуальніші і корисні свіжі новини.

Напевно, кожному автомобілісту, що підтримує вітчизняного виробника, буду цікаві новини АвтоВАЗу. Цей завод багато років радує нас своїми надійними і недорогими автомобілями. До того ж останнім часом він піддався модернізації і став співпрацювати з зарубіжними виробниками, про що ви і можете дізнатися на нашому сайті. Можете не сумніватися в достовірності наших новин, так як ми беремо їх тільки з перевірених джерел.