Наверх

Нова Chevrolet Niva 2014 - ФОТО
Нові автомобілі
01.09.2014 21:01
Нова Chevrolet Niva 2014 - ФОТО

Повністю розсекречена зовнішність Chevrolet Niva нового покоління. Перші офіційні зображення новинки вже опубліковані в мережі. Публічний дебют автомобіля відбувся в середу, 27 серпня, на Московському міжнародному автосалоні 2014.

За попередніми даними нова Chevrolet Niva буде довше попередника на 260 міліметрів (4316 мм). Інформація про колісній базі поки засекречена. Також відомо, що замість двухричажки спереду новинка отримає стійки типу "Макферсон", ззаду підвіска залишиться залежною. Крім цього, машина буде оснащена постійним повним приводом і блокуванням міжосьового диференціала.

Відомо, що серійна версія збереже такі важливі елементи, як шноркель, захист двигуна і переднього моста, багажник на даху з прикріпленим запасним колесом, "люстру" і 16-дюймові колісні диски з позашляховими покришками розмірності 235/70.

Під капотом у нової Chevrolet Niva розмістився 1,8-літровий 135-сильний бензиновий мотор від Peugeot з поздовжнім розташуванням. Двигун працює в парі з 5-ступінчастою механічною трансмісією c роздавальної коробкою із заниженою передачею від General Motors. Дизельної модифікації не буде.

Очікується, що виробництво моделі налагодять на новому заводі в Тольятті в 2015 році. Початок продажів намічено на 2016 рік.


Новини по темі:

Chevrolet Cruze проти Renault Fluence

Avto-Novosti.com.ua    Тест драйви

На сьогоднішній день за 22-23 тис. доларів ви можете купити пристойно обладнаний седан нижнього середнього класу, який витрачає...

Дизельний Porsche Cayenne. Нова версія

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Porsche Cayenne завжди був сплавом брутальності і швидкості. Коли він з'явився вперше, багато власників класичних Porsche пирхали в його бік -...

 

Нові автомобілі зі всього світу

Щорічно провідні представники сучасної світової автопромисловості випускають нові серії автомобілів, різні модифікації і оновлення вже наявних моделей, концепт-кари і т.п. Зрозуміло, будь-якому автолюбителю буде цікава інформація, що описує ці новинки авто. Для всіх автомобілістів, які відвідують наш сайт, ми надаємо найбільш повні, достовірні й актуальні відомості про нові авто.

Жодне офіційне представлення новітньої моделі на якомусь знаменитому автосалоні не проходить повз наших очей. Наші співробітники постійно стежать за появою останніх досягнень світового автопрому і відразу ж надають найбільш докладну інформацію нашим користувачам. Тому, як тільки з'являються нові автомобілі, ви можете без зволікань заходити в цей розділ і дізнаватися про них. До того ж ми викладаємо нові автомобілі і ціни, які на них виставляють виробники.