Наверх

В Україні стартувала програма з утилізації старих авто
Останні новини
28.02.2011 12:08

Один з найбільших в Україні компаній з продажу автомобілів «АІС» у співпраці з російською компанією «Група ГАЗ» дали старт першої в Україну програмі з утилізації старих і зношених автомобілів. Згідно з програмою, на вибір покупцю пропонується поки тільки дві марки автомобіля «Соболь», «ГАЗель», а також будь-який спеціальний автомобіль на їх базі. Для участі у фірмовій програмі необхідно надати старий автомобіль будь-якого року випуску і виробника, а натомість отримати істотну знижку при покупці нового автомобіля.

Сума знижки відповідно до запропонованої програмою залежить від року випуску автомобіля і складає 13-18 тисяч гривень.
Як повідомляють автоновини, програма стартувала 15 лютого, і буде діяти до 30 квітня цього року. За цей період, усі бажаючі зможуть обміняти свій старий автомобіль або вантажівку на новий з істотною знижкою при покупці.

Як повідомляють організатори програми, одним з основних переваг, є те, що крім отримання гарної знижки на новий автомобіль, покупець вирішує проблему утилізації старого, небезпечного як для самого водія, так і для оточуючих. Одна з переваг цієї програми - це те, що немає обмеження на вік здається в утиль автомобіля.

За умовами акції, за машину до 2002 року виробництва, покупець отримає знижку 13 000 гривень (з ПДВ), а для автомобілів починаючи з 2003 року, знижка становитиме вже 18 000 гривень (з ПДВ).

Для отримання непоганий знижки на нове авто, покупцю не потрібно прикладати багато зусиль і витрат. Досить просто здати автомобіль будь-якого виробника, року випуску і марки в утилізацію, для початку, звичайно, треба отримати спеціальну довідку в ДАІ про зняття автомобіля з обліку та його подальшому списання або утилізації.

Автомобіль, який підлягає утилізації, повинен відповідати таким вимогам: це має бути комерційне авто з тоннажем в інтервалі 2,5 - 8,5 тонн.
Дана програма почала працювати практично у всіх великих містах країни: Одеса, Донецьк, Львів, Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Сімферополь, Вінниця, Запоріжжя.

Програма утилізації автомобілів у багатьох державах світу здійснюється за рахунок державної підтримки, так наприклад, у Німеччині, де програм стартувала в 2009 році, обсяги продажів зросли на 30%, тут знижка на купівлю становить 2500 євро. А у США сума знижки дорівнює 4500 доларів.


Новини по темі:

Audi в США: TDI для всіх моделей

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

До 2015 року кожна модель Audi на ринку США буде доступна тільки з дизельним двигуном. Частка проданих автомобілів з турбодизелем зросла...

Audi продала в Китаї мільйонний автомобіль

Avto-Novosti.com.ua    Останні новини

Після 22 років роботи на китайському ринку Audi продало мільйонний автомобіль. Плани на майбутнє передбачають, що другий мільйонний...

 

Останні новини для сучасних автомобілістів

Світ автомобілебудування знаходиться в постійному русі. Різні марки щодня радують своїх шанувальників численними новинами про які-небудь зміни, випуски, уявлення нових моделей і т.д. Всі останні новини ми збираємо спеціально для вас у цьому розділі. Як тільки нова інформація просочується в сферу інтернету, ми відразу ж звертаємо на неї увагу і надаємо для своїх відвідувачів. Тому у нас ви завжди легко відшукаєте найактуальніші і корисні свіжі новини.

Напевно, кожному автомобілісту, що підтримує вітчизняного виробника, буду цікаві новини АвтоВАЗу. Цей завод багато років радує нас своїми надійними і недорогими автомобілями. До того ж останнім часом він піддався модернізації і став співпрацювати з зарубіжними виробниками, про що ви і можете дізнатися на нашому сайті. Можете не сумніватися в достовірності наших новин, так як ми беремо їх тільки з перевірених джерел.